ГОРЕЩО
Голямата измислица на "Маркет линкс"
САМО В ПИК! Георги Марков с РЕВОЛЮЦИОННО ПРЕДЛОЖЕНИЕ: Парламентът да избира президента на България
Как Демерджиев превзе пловдивския "Квартал на богатите"
ЖЪЛТОПАВЕТНА МАНИПУЛАЦИЯ! "Маркет линкс" пуска елементарна стъкмистика в полза на Иво Прокопиев и компания
Асен Василев вдигна кръвното на Ваня Григорова. Общинската съветничка за "Промяната": Нагли, арогантни изроди!
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
54-годишен мъж сложи край на живота си непосредствено до УМБАЛ "Св. Георги" в Пловдив. Сигналът за откритото безжизнено тяло е подаден към 9 часа сутринта, съобщиха за "Марица" от полицията в града под тепетата.
препоръчано
Мъжът бил пациент в лечебното заведение. Избрал да се самоубие, като се обеси на дърво до Хирургиите. Тялото му е открито да виси на въже от случайни минувачи. На място пристигнали полицаи и медици. Констатирана е смъртта на 54-годишния пациент. По тялото не са установени следи от насилие, което потвърждава версията за самоубийство.
свързани новини
ИЗВЪНРЕДНО: Мъж се обеси в следствения арест в Пловдив
17081
на 11.01.2021
ЖЕСТОКА ТРАГЕДИЯ В ПЛОВДИВ! Мъж се обеси на оградата на дома си
42784
на 05.08.2018
По случая е започнато бързо производство. Остават неясни мотивите за самоубийството. Предполага се, че е бил тежко болен.
Издирват мъж за кражба от магазин в Пловдив (СНИМКА)
10244
преди 6 часа
15-годишен тийнейджър подкара колата на майка си в Монтанско
8091
преди 7 часа
Хванаха млад мъж за блудство с непълнолетно момиче
10459
преди 8 часа
Спипаха поредния джигит да юрка кола с фалшива книжка
8897
преди 9 часа


